Projektowanie hal stalowych, przemysłowych, sport owych, magazynowych

Biuro projektowe Erecta 2 specjalizuje się w projektowaniu hal. W biurze projektowym projektujemy hale o wszelakim przeznaczeniu. Hale przemysłowe, sportowe, magazyny. Nasze projekty charakteryzują się bardzo konkurencyjnym na rynku wskaźnikiem zużycia stali na jednostkę powierzchni hali.

Takie projektowanie hal stalowych umożliwia optymalizację kosztów inwestycji. Nasze hale stalowe są precyzyjne, wytrzymałe i lekkie. Nasze biuro projektowe oprócz optymalizacji kosztów i konstrukcji przykłada także dużą wagę do względów estetycznych. Dysponujemy paletą ponad pięćdziesięciu wszelakich kolorów, dzięki czemu każdy nasz projekt może zostać idealnie dopasowany i subtelnie wpisany w otoczenie. Nasze hale projektujemy bardzo szybko zgodnie z normalmi polskimi i europejskimi oraz, co bardzo istotne, bezpiecznie. Projektowanie hal stalowych w naszym biurze odbywa się przy zastosowaniu zaawansowanych technologii i oprogramowania dzięki czemu spełniamy oczekiwania każdego inwestora i architekta. Efektywne rozwiązania naszego biura inżynierskiego dostosowane są do indywidualnych potrzeb inwestora, klienta dzięki czemu zdobyliśmy ogromne uznanie, respekt oraz pełne zaufanie do naszych projektów i usług. Zapewniamy wszechstronne doradztwo przy wstępnym etapie planowania inwestycji oraz doboru technik konstrukcyjnych i projektowych.

Postaw na wysoką jakość swojej inwestycji i powierz nam projektowanie niezawodnych i bezpiecznych hal dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z naszą pracownią projektową w celu ustalenia szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *