Najlepsze filmy które rozgrywały się w hotelu.

listopad 21, 2012 on 10:36 po południu | In Turystyka |

Hostel był jego kolejny klisza wydany w 2006 roku. Roth bodaj poszedł czynnika szoku spośród tego filmu. Fani Roth wzdłuż i wszerz poprzedni pełne napięcia tudzież emocji pytać tę flick tortur. Przyczepy poprzedni tajemnicze natomiast błona fotograficzna wyglądał przerażające. Działania mogłyby istnieć lepsze, jednakowoż choć mogłem spozierać na Jay Hernandez na parę godzin. Ogólnie rzecz biorąc, można zakomunikować, iż film był z pewnością bezprzykładny, ileś przerażające i czułem rozpacz w toku scen tortur. Owo nie był mój kochany film wszech czasów, jednak muszę darować pożyczka Roth do przyklejania karku oraz próbuje byt na uboczu drogi. Budżet schroniska było 4 miliony dolarów i skończyło się czerpanie w zysku brutto w wysokości $ 80 mln. Roth wziął zapłata owszem 10.000 dolarów w trakcie kręcenia filmu, by obronić koszty do minimum. tani nocleg poznań 2 mogło uczynić większy korzyść nie wyciekły na internet, nim został wydany na DVD. Roth twierdzi, iż klisza można wykopać na ulicach Mexico City na trymestr a nie został nawet wydany w krajach, w których korsarstwo jest powszechne.

Grindhouse (2007) znalazły się duet filmy: Death Proof Quentina Tarantino tudzież Planet Terror Roberta Rodrigueza. Eli Roth się jednym spośród przyczepami, które zostały pokazane pośrodku dwóch folii. To było dla fałszywej filmu Slasher zatytułowanej Dziękczynienia. Roth postanowił zapuścić Dziękczynienia do rzeczywistej filmu, jaki będzie falujący w ciągu dopiero co hostel poznań 18 dni na budżet wybitnie małe. Powiedział po prostu chcę chodzić, chodzić, iść. Zbierz gdy najwięcej materiału, kiedy a wielu zabitych, gdy to możliwe, a nie istnieć świadomym. Roth jest rozmyślałem nad inicjatywa uczynienia całej serii filmów Dziękczynienia natomiast puszczenia ich w porządku. Roth powiedział prasie, People”d być kiedy “Dlaczego 7 wyszedł już?” To kiedy, “Cóż, to nie ma znaczenia. To jest po prostu zespół ludzi raz za razem porąbane jakikolwiek. Kogo owo obchodzi? ”

Roth jest najsampierw pracuje nad jego filmów sci-fi gatunków zagrożonych, które będą miały PG-13 rating. Pisał zagrożonych gatunków oraz będzie produkować, kieruje a działać w filmie. Roth wyjaśnił, iż będzie owo rozkoszny wolne odkąd R oceniane sceny horroru wobec tego gdy hes poczynić droga krzyżowa znajdować się dojrzały nawiązać natychmiast w tej krwawej flick Slasher. Zagrożone gatunki znajdą mnóstwo rażenia weve widziałem w filmach Cloverfield tudzież transformatorów, z których oba poprzedni inspiracją dla Rotha. On podzielił się wykłady natomiast pomysłami spośród Quentinem Tarantino, który dał mu kilka wskazówek, iż hes biorąc poniżej uwagę. Ive usłyszał, iż kosmici mogą istnieć zaangażowane, a zasoby ludzkie są zagrożone wyginięciem, mimo to przypuszczalnie to lecz plotka. Przypuszczam, iż nieco suspensu jest obfity podczas gdy długo, iż wskazane jest oczekiwania!