Ebc yellow Stuff klocki wyprodukowane w Anglii przez firmę Ebc

grudzień 16, 2018 on 2:55 przed południem | In Uncategorized |

Wymiana nowych hamulców podnosząc ich wydajność nigdy nie było tak proste jest bardzo łatwe wystarczy zamontować w zacisku nowy komplet klocków wymienić stare na nowe, wymiana wspecjalistycznej klocków powoduje większą skuteczność i gwarancję samochodu.

Precyzja wykonania klocków Ebc Yellow Stuff i towarzyszące elementy takie jak blaszki czujniki, szlifowanie powierzchni ciernej i brzegów powoduje że klocki hamulcowe są ciche i nie generują nadmiernego hałasu kiedy są ciepłe.

Wciśnięcie pedału kiedy użyjemy hamulca kiedy hamulce są niedogrzane powoduje zatrzymanie o sile odpowiadającej seryjnie montowanych klocków. Kiedy hamulce zobaczą temperaturę posiadają większą są gorące następuje zwiększenie wartości współczynnika tarcia, kiedy często używamy hamujemy z większych prędkości hamulce stają się bardziej ostre a droga hamownia jest krótsza szybciej zatrzymamy samochód.

Ebc klocki Yellow Stuff zaprojektowane w Anglii przez firmę Ebc. Klocki te od kilkudziesięciu lat wielokrotnie zdobyły uznanie wśród kierowców oraz amatorów sportów motorowych za świetne odczucia hamowanie dużą skuteczność wydajność hamulce oraz serwis gwarancyjny, yellow Ebc klocki świetnie spisują się w niemieckich i japońskich samochodach.